Zespół redakcyjny

Nobe Cash

Czym jest Noble Cash?

Noble Cash to wiodący serwis newsowy, dostarczający najważniejsze wiadomości z dziedziny gospodarki, finansów, biznesu i polityki, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Codziennie dostarczamy naszym użytkownikom szereg newsów i ciekawostek, ułatwiających nie tylko podejmowanie decyzji finansowych, ale również skuteczne prowadzenie własnej firmy. Z chęcią odpowiadamy również na wszystkie nurtujące naszych odbiorców pytania z zakresu polityki krajowej i światowej.

Kto tworzy Noble Cash?

Noble Cash powstał dzięki nam – zespołowi, którego szeregi zasilają wyłącznie najlepsi redaktorzy, o szerokiej wiedzy specjalistycznej i doświadczeniu zdobytym na każdej z wyżej wymienionych płaszczyzn. Biznesmeni, rekiny finansowe, specjaliści do spraw gospodarki i transportu – oto my. Witamy Cię na naszej stronie!

Barbara Zadrożna

Barbara Zadrożna

Facebook

Redaktor naczelna: Barbara Zadrożna

Wykształcenie: Finanse i rachunkowość

Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński

Do kogo skierowana jest treść Noble Cash?

Wszystkie artykuły tworzone przez nasz zespół skierowane są zarówno do specjalistów, jak i amatorów. Krótko mówiąc, do wszystkich, którym bliski jest temat biznesu, finansów, gospodarki i nieruchomości.

Misja Noble Cash

Chcemy dbać o finanse naszych odbiorców i pomagać im w podejmowaniu codziennych, czasami trudnych decyzji z biznesem w tle. Pragniemy, aby przygotowywane przez nas treści poszerzały horyzonty czytających, wskazywały, które problemy gospodarcze mają na nich bezpośredni wpływ i w jaki sposób warto je omijać.

Wierzymy, że portal Noble Cash jest nie tylko zapleczem wiedzy finansowej, ale również pomocnym drogowskazem na skomplikowanej mapie światowej gospodarki.

paq studio

Wydawcą serwisu jest Paq Media 

Paq Media Sp. z o.o.

NIP: 6692556224

REGON: 385507232

Bohaterów Warszawy 22 / 31
75-211 Koszalin
tel. + 48 694 284 533

Na górę