Biznes

E-żywność coraz popularniejsza. To szansa na zbudowanie biznesu?

Wygoda, szybkość dostawy, wyeliminowanie konieczność stania w kolejce. Czy e-żywność ma same zalety?

Coraz częściej słyszy się na temat tego, że ludzie przez Internet dokonują zakupu różnych przedmiotów, do których zaliczyć możemy sprzęt elektroniczny, odzież, sprzęt AGD.

Zakup żywności przez Internet coraz popularniejszy

Jest to dla wielu ludzi bardzo wygodne, gdyż oszczędzają na tym sporo czasu i pieniędzy. Jednak zakupy spożywcze ciągle robimy w tradycyjnych sklepach. Jednak jeszcze kilka lat, a i zakupów spożywczych będziemy dokonywać przez Internet.

Ominie nas bieganie po alejkach w supermarketach, a za to będziemy mogli wybierać się na dodatkowe spacery. Za granicą sklepy internetowe, na których można dokonać zakupu żywności już dziś przynoszą ogromne zyski. Dlatego już można zaobserwować, że niewielka część takich sklepów pomału powstaje i warto zapoznać się z ich metodą działania.

Ceny w sklepach internetowych są bardzo porównywalne do cen w zwykłych sklepach. Część sklepów posiada ograniczenia, że na przykład minimalna cena zakupów musi wynosić 150 złotych. Usługa ta dostępna na początku ma być tylko dla mieszkańców większych miast.

Fotografia w publikacji Flickr.com CC 2.0 Michael Stern

E-żywność coraz popularniejsza. To szansa na zbudowanie biznesu?
1 Komentarz

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biznes i gospodarka

Na górę