Kredyt Bank zniknie z sektora bankowego
Finanse publiczne

Kredyt Bank zniknie z sektora bankowego. Kolejna fuzja

Za kilka dni marka Kredyt Bank zniknie z polskiego sektora bankowego, a całą bazę kliencką przejmie BZ WBK. Najnowsze doniesienia medialne wskazują, że już w tej chwili wybrane placówki stacjonarne Kredyt Banku przechodzą przebudowę na te właściwe.

To kolejna duża fuzja na polskim rynku bankowym w ostatnich latach. Kredyt Bank zostaje wchłonięty przez BZ WBK – formalnie obie marki przygotowują się na zmiany od pierwszych dni 2013 r. Ostateczne scalenie pod zielonym brandem BZW BK zaplanowano na 9 września.

Rusza kampania informacyjna dla aktualnych klientów Kredyt Banku

BZ WBK stara się, aby cały proces złączenia marek przebiegł jak najlepiej, dlatego już jakiś czas temu ruszyły kampanie informacyjne, które mają informować klientów o zaktualizowanych warunkach współpracy, kosztach wprowadzenia rachunków oraz procesie automatycznej migracji.

Warto podkreślić, że na dzień przed oficjalnym przejęciem Kredyt Banku przez BZ WBK, dotychczasowe systemy transakcyjne Kredyt Banku zostaną odświeżone zgodnie ze wzorami kolorystycznymi BZ WBK. 9 września domena kredytbank.pl będzie kierowała na oficjalną stronę BZ WBK.

Internauci, którzy chcą zapoznać się z ostatnimi zmianami i planowanymi wdrożeniami w związku ze zniknięciem Kredyt Banki mogą odwiedzić stronę o adresie: www.bzwbk.pl/mikrosite/fuzja/wstep.html.

Kredyt Bank zniknie z sektora bankowego. Kolejna fuzja
1 Komentarz

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biznes i gospodarka

Na górę