Finanse publiczne

Polacy w walce o ekonomiczne jutro. Co nas czeka?

Jak poradzić sobie w obliczu kryzysu i nie wyjeżdżać z kraju? Wiele Polaków znalazło na to sposób.

Polacy są bardzo twardym narodem, a udowodniliśmy to już nieraz swoimi działaniami

Rozwój polskiej gospodarki

W artykule poruszymy jednak kwestię ekonomicznego przetrwania, które jest w obecnych czasach bardzo trudne, ponieważ Polska jako element światowego systemu gospodarczego jest po prostu skazana na funkcjonowanie w rzeczywistości kryzysowej ekonomii. Musimy zdać sobie w końcu sprawę z tego, że rząd w żaden sposób obywatelom nie pomoże, a to my sami musimy stanąć z podniesionym czołem i uzyskać większą wartość dla własnego życia.

Faktycznie jest to smutna sytuacja, kiedy widzimy np. wiele tysięcy osób praktycznie każdego dnia opuszczających kraj w poszukiwaniu lepszego życia na obczyźnie. Państwo to toleruje, ponieważ przepływy zagraniczne znacznie napędzają naszą biedną gospodarkę, która dopiero krok po kroku podnosi się z kolan, ale jeżeli zaniedbany własny rozwój, wtedy możemy być pewnie, że przez lata będziemy żyli w kraju bez żadnych możliwości i motywacji do zmian.

Działalność każdego człowieka indywidualnie może mu zapewnić lepsze ekonomiczne jutro. Pamiętając o tym tworzysz dodatkową wartość dla całego narodu, który potrzebuje Twojej pomocy podczas zmagania się z gospodarczymi problemami.

Fotografia w publikacji Flickr.com CC 2.0

Polacy w walce o ekonomiczne jutro. Co nas czeka?
1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Olka Grzelczak

    7 lipca 2017 at 09:36

    Niestety polska gospodarka idzie na dno. Wykupują nas kolejne zagraniczne spółki, dlatego w kraju jest tak kiepsko. Polskie przedsiębiorstwa w zasadzie nie istnieją, bo wielkie sieci i duże marki zaginają naszych cenami. Szkoda, że tak się dzieje i władze samorządowe w Polsce nic w tej kwestii nie robią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Biznes i gospodarka

Na górę