Biznes

Programy partnerskie banków i firm finansowych. Zarabiaj na nich!

Coraz więcej osób korzysta ze sprzedaży partnerskiej produktów w celu zarobienia pieniędzy.

Na jaką prowizję możesz liczyć?

Taka współpracę oferuje również mbank. Wystarczy pomyśleć i zarobić można pieniądze na tym co i tak musimy kupować. Posiadając komórkę na kartę przeważnie każdy z nas regularnie ją doładowuje. Więc jest szansa na to, że z powrotem otrzymać można 4% wartości doładowania. Wiadomo, że nie będą to wielkie pieniądze w ciągu miesiąca, ale przez cały rok będzie to 12 złotych.

Kwota prowizji będzie większa, gdy doładowywać będzie się komórki babciom, rodzicom, dzieciom czy przyjaciołom. Zarobić również można poprzez zakładanie karty kredytowej lub biorąc kredyt. Ktoś kto lubi używać karty kredytowe może skorzystać z tego, że mbank jak ma jakieś promocje często takie karty wydaje za darmo, jeśli w ciągu jakiegoś okresu wykona się kilka transakcji. Jeśli taką kartę wyrobi się w promocji można liczyć na 40 zł prowizji.

Biorąc kredyt na przykład na samochód również można liczyć na to, że idzie zarobić na tym pieniądze. Gdy powiedzmy ktoś zaciąga 30 tysięcy kredytu to zwrotu dostanie 180 złotych.

Fotografia w publikacji Flickr.com CC 2.0

Programy partnerskie banków i firm finansowych. Zarabiaj na nich!
1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Kamil39

    8 lipca 2017 at 15:09

    Niestety mi nigdy nie udało się zarobić żadnych sensowych pieniędzy na programach partnerskich. Trzeba pamiętać, że ludzie wcale nie są tacy chętni do klikania w banery oraz odnośniki tekstowe. Wielu podejmuje decyzję w placówce, a wyklikuje tylko media w Internecie w poszukiwaniu informacji jako takich – oczywiście niektórzy całkiem dobrze na tym zarabiają, ale powiedziałbym, że to raczej nieliczni, którzy mają dużą wiedzę i możliwości techniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Biznes i gospodarka

Na górę