rolety na wymiar
Dom

Ile kosztują rolety na wymiar?

Rolety to istotny element pokoju, ponieważ obecnie spotkać je możemy niemal w każdym domu, czy mieszkaniu. To nie tylko niezwykle praktyczne wyposażenie, ale przy tym może być również ozdobą. Warto więc wybrać rolety, które będą zarówno doskonale spełniać swoją rolę, jak i dobrze prezentować się na naszych oknach. Odpowiedzmy sobie zatem na pytanie, ile kosztują rolety na wymiar? Ile kosztują rolety dzień noc oraz co zamiast rolety? Mamy kilka propozycji!

rolety na wymiar

Ile kosztują rolety dzień noc?

Rolety dzień-noc to rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób. Przemawia za nimi wiele argumentów – efektowny wygląd, praktyczne zastosowanie, łatwy montaż. Stopień zacienienia może być niemal w pełni regulowany wedle potrzeb. Jeżeli chodzi o ich cenę, to jest ona dość przystępna, ponieważ możemy je dostać już za 50 zł w przypadku rozmiaru 40 × 100 cm. Mnogość kolorów sprawia, że bez trudu dobierzemy taki rolety do naszego wystroju, a co więcej, mogą one dzięki temu być również doskonałą ozdobą. Czy warto się na nie zdecydować? Na pewno warto wziąć je pod uwagę.

żaluzje zamiast rolety

Co zamiast rolety?

Rolety są obecnie najpopularniejszą opcją, którą stosujemy w naszych domach do zasłaniania się przed wpadającym przez okna światłem, ale czy jedyną? Oczywiście, że nie. Rolety są stosunkowo nowym wyposażeniem naszych domów, kiedyś okna zdobiły żaluzje, czy zasłony. Czy jest to zła opcja? Wszystko zależy od Twojego gustu, stylu, w którym urządzone jest pomieszczenie oraz funduszy, którymi dysponujesz. Żaluzje mogą być świetnym retro, vintage dodatkiem, który również doskonale chroni przed promieniami słońca. Mają one jednak jeden minus – łatwo i szybko się kurzą, zdecydowanie mocniej, niż rolety. Warto mieć na uwadze, że trzeba będzie raz na jakiś czas przetrzeć każdą żaluzję ściereczką. Co w przypadku zasłon? Są niezwykle efektowne i nadają wnętrzu elegancji. W zależności od materiału mogą być całkowicie zaciemniające, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w tej roli i zastąpią rolety. Ich plusem jest również to, że dodają dużo ciepła, uroku i sprawiają, że pomieszczenie staje się niezwykle przytulne. Musisz przyznać, że możliwości jest wiele. Jaką wybierasz?

Ile kosztują rolety na wymiar?
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biznes i gospodarka

Na górę